Lenovo представила монітор ThinkVision LT1423p Mobile Monitor

ThinkVision LT1423p Mobile Monitor

ThinkPad LT1423p Mobile Monitor

Компанія Lenovo показала новий незвичайний переносний монітор ThinkPad LT1423p Mobile Monitor, його головна особливість в тому, що його можна використовувати в якості додатково дисплея різний пристроїв, не обладнаних технологією сенсорного управління.

Монітор ThinkVision LT1423p Mobile Monitor має сенсорне управління, за словами розробника, відноситься до пристроїв нового покоління, яке здатне значно спростити роботу і розвага. Підключення монітора до інших пристроїв буде здійснюється через роз’єм USB 3.0, також можна буде придбати версію монітора з бездротовим підключенням через модуль Wi-Fi. Діагональ дисплея становить 13,3 дюйми, роздільна здатність 1600×900 пікселів, поверхня дисплея грунтується з міцного мінерального скла Gorilla Glass з підтримкою технології AH-IPS. Дисплей має широкі кути огляду.

Функціонально, даний монітор значно підвищує ефективність простих ПК і інших пристроїв не оснащених технологіями сенсорного управління, користувачі зможуть здійснювати навігацію, за допомогою жестів і multi-touch підтримки з одночасним дотиком до 10 точок. Версія монітора з бездротовим підключенням отримала додаткове джерело живлення у вигляді вбудованого акумулятора, роботи якого вистачить приблизно на 10 годин автономної роботи.

Монітор ThinkVision LT1423p Mobile Monitor Touch з’явиться в продажу вже в другому кварталі цього року, його орієнтовна ціна складе 350 доларів за стандартний інтерфейс підключення і 450 доларів за інтерфейс з бездротовим підключенням.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *