Нові геймерські клавіатури Logitech G19s Gaming Keyboard і Logitech G510s Gaming Keyboard

Logitech G19s Gaming Keyboard

Компанія Logitech представила дві нові моделі ігрових клавіатур серії Logitech G. Головна особливість обох моделей – наявність вбудованого дисплея GamePanel на верхній частині корпусу клавіатури. Підставка для рук має гідрофобна покриття, клавіші клавіатури два рази оброблені ультрафіолетом, щоб уникнути швидкого стирання фарби.

Клавіатура Logitech G19s Gaming Keyboard оснащена різноманітної підсвічуванням, користувач може вибрати будь-який з доступних 16 мільйонів квітів і призначити на персональних ігровий профіль. Доступно 12 програмованих клавіш, які можуть виконувати до 36 різних функцій в трьох різних режимах. На корпусі є два інтерфейси USB, через які можна підключати різні додатки, крім цього, можна заряджати акумулятори підключених пристроїв. За словами виробника, клавіатура Logitech G19s Gaming Keyboard підтримує до 26 одночасних натискань. Вартість даної моделі складає 590 гривень.

Logitech G510s Gaming Keyboard

Клавіатура Logitech G510s Gaming Keyboard багато в чому повторює технічні особливості попередньої моделі, але має на 6 програмованих кнопок більше. Клавіатура дозволяє призначити до 54 різних функцій в трьох можливих режимах. Також можна задавати призначену для користувача підсвічування клавіш. На додаток до цього користувач сам зможе розробити або додати сторонні аплети для роботи. Вартість клавіатура Logitech G510s Gaming Keyboard становить 490 рублів.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *