Lunatik TAKTIK протиударний корпус для IPhone

Lunatik TAKTIK

Досить цікавий, але разом з тим і очікуваний гаджет для IPhone створила студія дизайну “Minimal” – захисний корпус Lunatik TAKTIK. Новий пристрій розраховано на людей, які ведуть активний і екстремальний спосіб життя. Як стверджують виробники, корпус вийшов надміцний, а й збільшує розмір IPhone досить значно. Основна увага розробки приділено опору на удар, для цього на торцевій поверхні телефону розмістили гумове обрамлення шириною 9 міліметрів, здатне гасити удар практично будь-якої сили. Для зовнішньої частини корпусу використовували високоміцний полімер Balistik, функції якого двоякі, захист від зовнішніх силових навантажень і створення дизайну зовнішнього вигляду телефону, з другим завданням розробники справилися на тверду пятеку. Також в корпусі використані дрібні деталі з алюмінієвих сплавів.

Як бачите, задні і бічні поверхні захищені від механічних пошкоджень максимально сильно, що стосується самої вразливої частини телефонів – дисплея, то для його захисту використовували ще один шар скла, такий же що використовується в самому IPhone, з антибліковим і олеофобним покриттям. Доступ до підключається роз’ємів телефону закривають гумові заглушки, що максимально захищає телефон від пилу і вологи.

Як вже говорилося, розробка орієнтована на людей з активною життєвою позицією, розуміючи це, творці гаджета розробили спеціальне кріплення, яке можна закріпити на кермо велосипеда, що дозволить не відволікатися на другорядні дії, відповідно з’являється можливість говорити по телефону або переглядати маршрут руху на карті, без відриву рук від керма, що погодьтеся дуже зручно.

Вартість даного пристрою буде залежати від комплектації і використовуваних матеріалів, в цілому ж сума коливається від 75 до 250 $. Масове виробництво планується почати ще до виходу моделі IPhone 5. Наочний огляд цього гаджета можна подивитися на відео нижче.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *