Материнські плати ASUS TUF Sabertooth Z87 і Gryphon Z87

ASUS TUF Gryphon Z87

ASUS привезла на виставку Computex 2013 нові материнські плати ASUS TUF Sabertooth Z87 і Gryphon Z87. Нові плати побудовані на базі набору мікросхем Intel Z87, призначених для роботи з CPU у виконанні LGA 1150. За словами розробників, новий продукт відрізняється високою надійністю і продуктивністю. Особливостями даних моделей є посилена система живлення з використанням високоякісних компонентів, що застосовуються у військовій промисловості, доповнює цю систему термозахисний кожух.

При цьому модель Sabertooth Z87 у форм-факторі ATX відрізняє наявність квартету слотів під модулі пам’яті DDR3 і пари слотів розширення PCI-Express 3.0 x16, а також трьох слотів PCI-Express x1 і шести портів SATA III.

У той же час характеристики системної плати Gryphon Z87 в більш компактному форматі micro-ATX (до слова, вперше в лінійці TUF) включають по два слоти розширення PCI-Express 3.0 x16 і PCI-Express x1 і ті ж шість портів SATA III під систему накопичувачів і оптичних приводів. Про вартість нових продуктів ASUS поки не згадується.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *