Материнська плата Gigabyte F2A85XM-D3H від компанії MSI

Gigabyte F2A85XM-D3H

Популярний виробник комп’ютерної техніки, компанія MSI випустила нову модель материнської плати на базі чіпсета AMD A85X з роз’ємом FM2. Випуск цієї моделі орієнтований на підтримку гібридних процесорів AMD Trinity. Ідентифікаційний маркер цієї материнської плати виглядає так: F2A85XM-D3H, ця модель відноситься до типорозміру Micro-ATX.

Конструктивно, ця модель мало відрізняється від своїх побратимів, під роз’ємом процесора знаходиться чотири повноцінних слота DIMM, які в змозі розмістити до 64 ГБ оперативної пам’яті DDR 3-1866 в двоканальний режим. Підсистема живлення побудована за принципом «5 + 2»

Набір роз’ємів і інтерфейсів представлений такими елементами: один PCI-Express 2.0 x1 і PCI, два слоти PCI-Express 2.0 x16, для жорстких і твердотільних накопичувачів передбачено вісім портів SATA 6 Гбіт/с. Технологія інтернет зв’язку представлена ​​адаптером Realtek RTL8111E, за підтримку звуку відповідає аудіокодек Realtek ALC887. Плата оснащується двома портами USB 3.0, чотирма USB 2.0, є три роз’єми для підключення аудіопристроїв. Тут же знаходяться і відеороз’єми DVI, D-Sub і HDMI, а також роз’єми PS/2, S/PDIF і RJ-45. Ціна материнської плати F2A85XM-D3H становить 130 доларів.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *