Материнська плата MSI X99S SLI Plus відкриває по справжньому широкі можливості щодо можливої конфігурації обладнання

MSI X99S SLI Plus

MSI X99S SLI Plus

Технічний прогрес є наслідком конкуренції. Дотримуючись цього принципу, компанія MSI випускає нову материнську плату X99S SLI Plus, особливістю якої є робота з декількома відеокартами одночасно, в парі з високопродуктивними процесорами і оперативною пам’яттю типу DDR4.

У перелік можливостей материнської плати X99S SLI Plus що базується на чіпсеті Intel X99 входить сокет LGA 2011-3, вісім слотів під установку планок оперативної пам’яті сорок доступних ліній PCI Express, які діляться між чотирма слотами PCI Express 3.0 x16 і двома слотами mini PCI Express. На цьому розробники не зупинилися, і вирішили дивувати далі – є можливість установки повноцінної графічної системи Quad-SLI від (NVIDIA) і Quad-CrossFire від (AMD), до складу якої можна встановити до чотирьох відеокарт або двох подвійних GPU-карт. Природно, що для обслуговування всієї цієї системи потрібно було встановити чимало інтерфейсів, що вони і зробили: 10 портів SATA 6.0 Гбіт/c, 14 портів USB, коннектор SATA Express, а також 8-піновий і стандартний 24-піновий коннектор харчування.
Як і більшість сучасних материнських плат, MSI X99S SLI Plus отримала неабиякий дизайн, що запам’ятовується і чорне забарвлення. У продаж материнська плата надійде в кінці серпня, вартість продукту поки залишається невідомою.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *