Мережеве сховище даних Seagate Central

Seagate Central

Seagate Central

В рамках виставки CES 2013 компанія Seagate Technology продемонструвала мережеве сховище даних Seagate Central. Розробник позиціонує даний пристрій як нове покоління мережних пристроїв, яке можна використовувати в парі з новим типом телевізорів типу Smart TV.

Отже, що ж такого вміє новий Seagate Central, програмна начинка пристрою дозволяє виробляти безперервне резервне копіювання даних з усіх домашніх комп’ютерів або групи комп’ютерів в офісі, навіть якщо в групі є компютери з різними операційними системами, наприклад, Windows і Mac OS X. Доступно копіювання ваших фотографій безпосередньо з соціальної мережі Facebook. Інформація, що знаходиться на дисках мережевого сховища, автоматично сортується за типами даних: документи, відео, фото, музика та ін. Seagate Central має сертифікат для роботи зі стандартом DLNA і працює з Apple AirPlay.

У продаж новинка надійде в березні цього року, ціна на мережеве сховище даних Seagate Central буде залежати від ємності накопичувача: на 2 ТБ, ціна складе 190 доларів, на 3 ТБ ціна складе 220 доларів, а на 4 ТБ – 260 доларів.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *