Мережевий накопичувач OMNINAS KD20

Мережевий накопичувач OMNINAS KD20 – це перша новинка компанії Shuttle Computer Handels GmbH в цьому сегменті ринку. Новинка являє собою енергоефективний NAS-сервер, забезпечений двома відсіками для дисків HDD і SSD. У корпус пристрою поміщається два 3,5 дюймових диска з ємністю до 4 Тб, або твердотільні накопичувачі. Мережевий накопичувач підтримує режими RAID 1, RAID 0 і JBOD, моніторинг стану системи забезпечується завдяки системі S.M.A.R.T. OMNINAS KD20 має кілька інтерфейсів повідомлення із зовнішніми джерелами – один порт USB 3.0, два USB 2.0 і картрідер. Є чудова функція AutoCopy, що дозволяє автоматично копіювати дані з USB пристроїв і карт пам’яті.

Якщо говорити про технічні характеристики, то в першу чергу, це двоядерний процесор забезпечує швидкість читання інформації 75 МБ/с і запису 55 МБ/с. Енергоспоживання системи становить 9 Ватт в пасивному режимі і 15,5 Ватт при 100% навантаженні.

Мережеве сховище OMNINAS KD20 призначене в першу чергу для офісів і невеликих компаній, його вартість дорівнює приблизно 130 євро.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *