Microsoft поховає браузер Edge

Microsoft  Edge

Microsoft  Edge

Софтверний гігант Microsoft може вже в одному з наступних оновлень Windows 10 повністю видалити з неї свій фірмовий браузер Edge. Причин на те дві – оглядачем ніхто не користується, до того ж вже готується його повноцінна сучасна заміна.

Так, зовсім скоро місце Edge займе зовсім новий браузер, на цей раз виконаний за всіма правилами браузеростроітельства. Зокрема, якщо Edge побудований на не ефективному движку EdgeHTML, то його заступника зберуть на Chromium, і це вже майже що факт. Цей движок використовується в таких браузерах, як Chrome, Vivaldi, яндекс.браузер і інших, що робить його найпопулярнішим. Всі веб-технології та стандарти допілівать під нього, так що проблем сумісності у нового оглядача Microsoft точно не буде.

До речі, мобільні версії Edge вже працюють на Chromium, так що, цілком ймовірно, настільний браузер збереже свій поточний вигляд, а щоб не особливо паліться, Microsoft напевно навіть назва програми міняти не стане, а просто піднесе нову її версію на базі Chromium в якості простого апдейта. Втім, час покаже – Edge все не злюбили за його спорідненість з повільним і застарілим Internet Explorer, так що зміна назви може піти новому оглядачеві на користь.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *