Модифікований моноблок Dell XPS One 27

Dell XPS One 27

Моноблок Dell XPS One 27

На щорічній берлінській виставці IFA 2012 компанія Dell офіційно представила відразу кілька нових продуктів. Однією з новинок став модифікований моноблок XPS One 27, він вже надійшов у продаж в Україні. Основні зміни торкнулися функціональності дисплея, він став підтримувати сенсорні технології з можливістю одночасного розпізнавання до 10 торкань. До речі, дисплей має розмір 27 дюймів і дозвіл 2560×1440 px., Операційна система за замовчуванням – новітня Windows 8.

Цікавою особливістю буде можливість працювати з моноблоком, як у звичній позиції, так і в «десктопном» режимі, коли дисплей розташований в горизонтальному положенні. Технічна сторона модифікації поки невідома, але можливо це буде процесор Intel Core i5 або Core i7 з лінійки Ivy Bridge, з 16 ГБ оперативної пам’яті і до 2 ТБ основний пам’яті. За відео відповідає відеоадаптер NVIDIA GeForce GT640M.

Summary
Модифікований моноблок Dell XPS One 27
Article Name
Модифікований моноблок Dell XPS One 27
Description
На щорічній берлінській виставці IFA 2012 компанія Dell офіційно представила відразу кілька нових продуктів. Однією з новинок став модифікований моноблок XPS One 27
Author
Publisher Name
Technoday.com.ua
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *