Монітор Philips 288P6LJEB підтримує дозвіл 4K

Philips 288P6LJEB

Монітор Philips 288P6LJEB

Ексклюзивний дилер товарів під торговою маркою Phillips – компанія MMD повідомляє про початок продажів нового LCD монітора Philips 288P6LJEB. Новинка підтримує 4K дозвіл і технологію UltraClear.

Монітор Philips 288P6LJEB оснащений 28 дюймовою матрицею, виготовленою за технологією W-LED, її роздільна здатність становить 3840×2160 пікселів, що в чотири рази перевищує стандарт Full HD. Час відгуку складає всього 1 мс, це дуже гідний показник, що забезпечить чітку картинку навіть при перегляді динамічних сцен високоякісного відео, а також при онлайн іграх. Розробники додали вбудований додаток SmartResponse, яке автоматично налаштовує час відгуку матриці дисплея в залежності від типу відображуваного контенту (кіно, гра, браузер, і ін.). Діапазон колірної тональності дозволяє відображати до 1 млрд. Кольорів.

Функція Multiview, дозволяє підключати одночасно до 2 джерел сигналу, наприклад, ноутбук і телевізор. При цьому обидва сигналу виводяться одночасно, не заважаючи один одному. З інтерфейсів доступні 2 USB 2.0 і 2 USB 3.0, також є DisplayPort 1.2, який забезпечує високу швидкість передачі даних до 10,8 Гбіт/с. На додаток до цього є інтерфейс HDMI з підтримкою технології MHL і роз’єм для підключення навушників і мікрофону.

Монітор Philips 288P6LJEB обладнаний підставкою Smart ErgoBase, яка дозволяє змінювати висоту і кут нахилу дисплея.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *