Моноблок-планшет ASUS Transformer AiO в одній особі

ASUS Transformer AiO

Компанія ASUS розробила дуже цікаву і нестандартну модель моноблока-планшета Transformer AiO. Новинка поєднує в собі планшет величезного розміру і моноблок, цікаво те, що планшет працює під управлінням ОС Android, а моноблок з ОС windows 8.

Технічна сторона моноблока представлена ​​процесором Intel Core i33220, i5 3350P або i7 3770, за графічні процеси відповідає ядро ​​NVIDIA GeForce GT730M, опціонально можна вибрати ємність оперативної пам’яті від 4 до 8 ГБ. Для зберігання особистого контенту опціонально доступно від 1 до 2 ТБ. Візуальне оформлення системи забезпечується операційною системою windows 8.

Якщо розглядати планшет з технічного боку то, перш за все це вражаюча діагональ дисплея в 18,4-дюйма, з роздільною здатністю 1920×1080 пікселів. В якості центрального процесора використовується NVIDIA Tegra 3, доповнює його 2 ГБ оперативної пам’яті. Для зберігання інформації є накопичувач на 32 ГБ, якщо цього мало, можна використовувати карти пам’яті формату microSD до 32 ГБ. Маса планшета складає 2,4 кг, при товщині всього 18 мм. В якості операційної системи встановлена ​​ОС Android 4.1 Jelly Bean.

Найцікавіше і смачне в цій моделі те, що обидва пристрої можуть працювати як одне ціле, так і окремо. Робота в складі ПК забезпечується бездротовим зв’язком. Вартість планшета-моноблока Transformer AiO в базовій конфігурації складе 1299 доларів. Продажі даного пристрою призначені на кінець весни початок літа в США. Щодо інших країн на даний момент інформація недоступна.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *