Миша Razer Mamba Wireless ставить рекорди по роботі без підзарядки

Миша Razer Mamba Wireless

Миша Razer Mamba Wireless

Компанія Razer показала нову ігрову мишу Mamba Wireless, позбавлену дроти, але наділену при цьому відмінною автономністю. Її анонсували на IFA 2018 у Берліні, і вона вже зовсім скоро надійде в продаж.

Під кожною кнопкою Razer Mamba Wireless варто механічний перемикач Omron з розрахунком мінімум на 50 мільйонів спрацьовувань, так що зламається даний маніпулятор дуже нескоро. Якщо вірити виробникові, то Razer Mamba Wireless здатна пропрацювати цілих 50 годин на одному заряді акумулятора, тобто це два дні роботи в режимі нон-стоп. Мишка отримала оптичний сенсор з роздільною здатністю 16000 точок на дюйм і розпізнавання переміщення зі швидкістю до 11,4 метра в секунду з прискоренням до 50G.

На корпусі у неї є сім кнопок, і всі вони програмовані, причому вся інформація про налаштування зберігається зовсім не на ПК, а у власній пам’яті, в яку поміщається п’ять профілів. Також їх можна вивантажити в фірмове хмара від Рейзер. В бонус – не менше фірмова підсвічування Chroma з підтримкою 17 мільйонів відтінків. Відразу відзначимо, що Razer Mamba Wireless орієнтована на правшів, що відображено в формі її корпусу. Миша коштує близько 100 доларів США, і її продажі почнуться до кінця поточного місяця.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *