Надширокий 29 дюймовий монітор LG EA93

Монітор LG EA93

Монітор LG EA93

Компанія LG готує до продажу свій новий преміальний IPS монітор EA93. Вперше ця панель була показана на виставці IFA 2012 у Берліні, головна особливість цього монітора – його розмір, цілих 29 дюймів із співвідношенням сторін 21: 9. Такий розмір відповідає тому ж формату, як і в кінотеатрі, тому користувач зможе в повній мірі насолодитися великою і яскравою картинкою на екрані. Варто зауважити, що монітори такого формату вже випускалися різними виробниками комп’ютерної техніки, але широкої популярності не отримали, мабуть в центрі стратегічного планування LG вирішили випробувати свої сили в цьому сегменті ринку.

Монітор LG EA93

Як ми вже відзначали, монітор LG EA93 оснащений IPS матрицею, яка на 100% передає колірне поле sRGB, дозвіл сторін становить 2560×1080 пікселів, показник яскравості досягає позначки 300 ніт. У даній моделі реалізована функція 4-Screen Split, яка дозволяє розділити вміст екрану на 4 частини, забезпечуючи більш продуктивний режим мультизадачной роботи. Крім цього, завдяки вбудованій функції Dual Link-up, є можливість підключення одночасно двох пристроїв з індивідуальними джерелами сигналу. Час відгуку складає 5 мс, досить широкі кути огляду 178/178, забезпечують відмінну видимість з боку, на корпус монітора виведені два динаміка по 7 Вт. Там же присутній досить багатий набір інтерфейсів: DVI-D Dual×1, HMDI×2 (MHL), USB3.0 (1 Up/3 Down), Display Port×1, аудіовхід для ПК, вихід для навушників.

Згідно із заявою компанії монітор LG EA93 надійде в продаж на початку листопада, спочатку в Кореї, а через тиждень і на ринках інших країн. Його ціна становить приблизно 630 доларів.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *