Навушники AKG K67 для ді-джеїв від Tiesto

Навушники AKG K67 Tiesto

Компанія Harman представляє нову серію навушників AKG, до якої увійшли три моделі – K67 (High-Performance), K167 (Professional) і K267 (Reference). Цікавий нюанс в тому, що в розробці брав участь відомий ді-джей Tiesto.

Новинка відноситься до навушників закритого типу і володіє великими драйверами низьких частот, що підвищує чутливість навушників до регулювання басів. Користувачеві доступно варіативної управління низькими частотами в широкому діапазоні. Конструктивні особливості дозволяють підключати кабель до лівого або правого вуха за бажанням. Фірмова технологія 3D-Axis, дозволяє компактно складати навушники для транспортування або зберігання. Модель K167 Tiesto -характеризується високим порогом шумоізоляції. Навушники K167 створені для роботи на сцені і в студії, цьому сприяють 40 мм – драйвери зі спеціальною закритою конструкцією. Модель K67 Tiesto буде відмінним помічником при студійній роботі або домашнього запису, компактна конструкція дозволить брати їх з собою на прогулянку або в подорож.

Нові навушники вже знаходяться у відкритому продажі, вартість моделі AKG K67 Tiesto становить 4 790 рублів, AKG K167 Tiesto – 9 990 рублів, а AKG K267 Tiesto – 8 990 гривень.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *