Навушники для геймерів Y-Gaming Headsets з глибокими басами

Y-Gaming Headsets

Y-Gaming Headsets

Компанія Thrustmaster показала нову лінійку ігрових гарнітур Y-Gaming Headsets: Y-250X для Xbox 360, Y-250P дляPS3 і Y-250C для ПК. За словами розробників, нові 50-мм динамічні головки розраховані на відтворення в більшій мірі басів, ніж середніх частот, мотивуючи це тим, що низькі частоти надають більший обсяг і ефект звучання. Така настоянка виправдовує очікування геймерів, для яких важливо відчувати динаміку гри, наприклад, звуки вибухів на дальньому плані, або свист куль навколо, звук яких також чітко повинен бути чутний на тлі того, що відбувається битви.

Конструкція навушників включає в себе великі, Y-образні вушні чашки закритого типу, з відмінною звукоізоляцією і функцією посилення звуку. Поруч розміщений односпрямований знімний мікрофон, конструкція якого забезпечує ізоляцію стороннього шуму, що забезпечить передачу інформації від геймера без стороннього шуму. На кабелі гарнітури знаходиться модуль управління, де можна управляти гучністю звуку. Конструкція Y-Gaming Headsets дозволяє регулювати і адаптувати новинку під анатомічні особливості користувача.

Моделі навушників Y-250C, Y-250P вже знаходяться у відкритій роздрібному продажі, а модель Y-250X з’явиться на полицях магазинів до кінця січня. Ціна, незалежно від моделі, складає 1200 гривень.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *