Навушники EA Sports MVP Carbon by Monster

Навушники EA Sports MVP Carbon by Monster

Компанія Monster представляє свою нову розробку – геймерські навушники EA Sports MVP Carbon by Monster. Дана модель розроблялася разом з найвідомішим виробником комп’ютерних відеоігор, компанією сEA Sports.

Нові навушники поєднують в собі привабливий дизайн і високу якість звуку. За словами виробника, нові навушники є першими в світі створеними за підтримки технології EA Sports MVP Carbon з ефектом об’ємного звуку з високою роздільною здатністю Monster HDHS, що перевищує можливості традиційного об’ємного звуку 5.1.

Ще один ключовий елемент в EA Sports MVP Carbon – це Gamebox, потужний мульти-платформний змішаний підсилювач, спеціально розроблений для Monster HDHS. Він забезпечує сумісність з ПК, Xbox 360, PlayStation 3, Wii і Wii U. EA Sports MVP Carbon – навушники накладного типу ергономічної форми з вертикальним дужкам, вони щільно фіксуються на голові, не доставляючи при цьому неприємних відчуттів. Дихаючі матеріали забезпечують комфорт під час інтенсивних і тривалих ігрових сесій. Крім цього, навушники можна використовувати і в поїздках – складна конструкція дозволяє легко брати їх з собою.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *