Nikon 1 V2 – беззеркальной фотоапарат з фірмовою технологією Nikon 1

Nikon 1 V2

Nikon 1 V2

Nikon 1 V2 – це нова модель швидкісний фотокамери від компанії Nikon. Даний фотоапарат є беззеркальной, з можливістю зміни оптики і застосуванням фірмової технології Nokon1 (другого покоління). За словами виробника, ця технологія підніме якість зйомки на новий, вищий рівень, завдяки новому процесору EXPEED 3A, який здатний обробляти до двох зображень одночасно зі швидкістю 850 мегапікселів в секунду. Також він забезпечує зйомку до 15 зображень в секунду при безперервній автофокусування об’єктів і до 60 кадрів при фіксованій автофокусування.

Така швидкість зйомки можлива завдяки розширеній системі гібридної автофокусування, яка використовує фокусування з визначенням фази для рухомих об’єктів, а також фокусування з визначенням контрасту для більш точного фокусування. Залежно від джерела зйомки, матриця має можливість перемикатися між 73 зонами автофокусу з визначенням фази, і 135 зонами автофокусу з визначенням контрасту.

Можливості автофокусування, це не єдина перевага даної камери, на досить високому рівні реалізована можливість зйомки відео. Дозвіл Nikon 1 V2 становить 14,2 мегапікселя, світлочутливість ISO в діапазоні від 160 до 6400, це забезпечує CMOS – матриці CX високодеталізованими зйомку, навіть при недостатньому освітленні. Фотокамера дозволяє вести Full-HD відеозйомку відео зі швидкістю 60 і 30 кадрів в секунду в форматах 60i, 60p, 30p контролюючи витримку діафрагми. Під час відеозйомки з роздільною здатністю 320 × 120 можна отримати ефект уповільнення руху за рахунок використання високої частоти кадрів (до 1200 кадрів в секунду).
Передня частина корпусу фотоапарата виготовлена ​​з магнієвого сплаву, що забезпечує додаткову міцність. Цікавий механізм спусковий кнопки, дозволяє більш швидко включати фотокамеру, в неї вбудовано реле включення живлення, це забезпечує практично миттєву готовність фотоапарата до роботи. Дисплей управління функціями камери має розмір 3 дюйми, є електронний видошукач (EVF) з роздільною здатністю 1440 тисяч пікселів. Габарити новинки складають 107,8×81,6×45,9 мм, вага 338 грам. Компанія Nikon планує почати продажі фотокамери Nikon 1 V2 вже в листопаді, приблизна вартість даної моделі 899 євро.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *