Nikon представляє оновлений об’єктив AF-S 80-400mm f / 4.5-5.6G ED VR

AF-S 80-400mm f / 4.5-5.6G ED VR

Компанія Nikon повідомила про випуск нового телескопічного супер зуму-об’єктива з широким діапазоном фокусних відстаней 80-400 мм. Новий об’єктив називається AF-S 80-400mm f / 4.5-5.6G ED VR – і буде ідеальний для зйомки природи, пейзажів і спортивних подій, оскільки повністю охоплює діапазон телефото: від середнього положення до супертелескопіческого. Система придушення вібрацій від компанії Nikon дозволяє знімати з корекцією до 4 ступенів у всьому діапазоні збільшення, навіть в положенні 400 мм. Конструкція об’єктиву включає елементів в 12 групах. Матеріал корпусу має нанокристалічні покриття Nano Crystal Coat від Nikon, чотири елементи зі скла ED (з наднизькою розсіюванням) і один елемент зі скла Super ED. Покриття Nano Crystal Coat перешкоджає двоїння зображення і утворення відблисків, а скло ED допомагає компенсувати хроматичну аберацію і оптичні колірні дефекти, які нерідко виникають при використанні великих фокусних відстаней.

Встановлюючи перемикач межі фокусування в одне з двох положень ( «FULL» (повний діапазон) і? -6 м), можна скоротити час фокусування при зйомці з відстаней певного діапазону. АФ працює навіть тоді, коли до f / 8-сумісної фотокамери приєднаний 1,4-кратний телеконвертор. Об’єктив отримав конструкцію з металевим байонетом і герметизирующую гумову прокладку для захисту від вологи і пилу. Вбудований механізм блокування корпусу перешкоджає висуненню корпусу під власною вагою, коли об’єктив не використовується.

Об’єктив AF-S 80-400mm f / 4.5-5.6G ED VR буде комплектуватися кришкою (LC-77), блендой (HB-65), чохлом (CL-M2), а також знімною штативної ніжкою, яка покращує балансування і спрощує перемикання між пейзажним і портретним становищем при встановленні фотокамери на штатив. Вартість нового об’єктива на території США становить $ 2700.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *