Ноутбук Dell XPS 13 Developer Edition скоро з’явиться у продажу

Dell XPS 13 Developer Edition

Компанія Dell повідомляє про швидкий початок продажів нового ноутбука XPS 13 Developer Edition, оснащеного Full HD дисплеєм.

У повідомленні говориться, що новий ноутбук вже можна придбати на території США, його вартість становить 1549 доларів. Що стосується інших країн, то обіцяно реліз у Великобританії, Данії, Франції, Німеччини, Австрії, Бельгії, Фінляндії, Ірландії, Італії, Голландії, Норвегії, Польщі, Іспанії, Швеції та Швейцарії, протягом наступного тижня. Не виключено, що Dell XPS 13 Developer Edition з’явиться також і на території Росії. Нагадаємо, що цей мобільний комп’ютер, представлений в рамках ініціативи Project Sputnik, працює під управлінням Ubuntu 12.04 LTS Precise Pangolin, а в комплект ПО у нього входять open-source інструменти Profile Tool і Cloud Launcher, покликані допомогти розробникам швидко і ефективно здійснювати роботу над своїми проектами.

Ноутбук Dell XPS 13 Developer Edition оснащений процесором Intel Core i5 (опціонально Core i7) сімейства Ivy Bridge. Для забезпечення швидкодії система отримала 8 ГБ оперативної пам’яті формату DDR3 1600. Для зберігання інформації користувача ноутбук отримав твердотільний накопичувач ємністю 256 ГБ з інтерфейсом SATA III. Full HD дисплей має розмір 13,3 дюйма. Користувачеві доступно кілька портів USB 3.0-відео Mini DisplayPort.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *