Ноутбук LG Tab-Book Ultra з підтримкою мереж LTE

Tab-Book Ultra

Компанія LG Electronics планує випустити дві нові моделі ноутбуків, головна особливість яких – підтримка мережі стільникового зв’язку четвертого покоління LTE.

Перший з ноутбуків являє собою 11,6-дюймовий гібридний ноутбук Tab-Book Ultra оснащений сенсорним дисплеєм, який може переміщатися на клавіатуру, подібно функціональності планшета. Базова конфігурація ноутбука передбачає оснащення процесором Core i5 і тачскріном з IPS-панеллю. В якості операційної системи була обрана windows 8. Як уже говорилося раніше, новий ноутбук підтримує роботу з мережами LTE, а також і Wi-Fi. За словами виробника, ця модель буде представлена ​​на виставці Mobile World Congress 2013, яка пройде в Барселоні.

Друга модель компанії є модифікованою версією лептопа U460, модифікації продукту торкнулися все тієї ж підтримки мережі нового покоління LTE. На даний момент планується випуск цих моделей на території Кореї, про інші країни поки не йдеться. Вартість ноутбука Tab-Book Ultra становить приблизно 1300 доларів.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Ноутбук LG Tab-Book Ultra з підтримкою мереж LTE
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *