Ноутбуки MacBook Pro не запуститься після неофіційного ремонту

Ноутбуки MacBook Pro

Техніка компанії Apple зразка 2016 2017 і 2018 років показала дуже низький рівень якості в порівнянні з попередниками, отже, і ламається вона частіше. Але Apple не має наміру поступатися і дозволяти ремонт в неофіційних сервісах – навпаки, вона зовсім скоро ще сильніше закрутить гайки.

За даними інсайдерів, зовсім скоро ноутбуки MacBook Pro 2018 і наступних років випуску можуть перестати запускатися після того, як побувають в ремонті у неофіціалов, і вина буде лежати зовсім не на фахівцях сервісу. Вся справа в новому співпроцесор Apple T2, який вшитий в MacBook Pro 2018 і iMac Pro. Ця мікросхема стежить за тим, щоб ремонт проводився тільки в авторизованих СЦ, у яких є фірмова діагностична утиліта Apple Service Toolkit 2.

Якщо неї не запустити, то Т2 буде вважати ремонт незавершеним і буде блокувати всі спроби запустити комп’ютер. Вся ця інформація взята з офіційного документа, який Apple розіслала по своїх сервісів. Дістати утиліту просто так не вийде, так що в підсумку неофіційні сервісні центри перестануть ремонтувати свіжі комп’ютери Apple. Зауважимо, що в ноутбуках і настільних ПК на Windows подібної дичини немає – чинитися можна де завгодно, без обмежень. Apple – з турботою про користувачів.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Ноутбуки MacBook Pro не запуститься після неофіційного ремонту
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *