У компанії LG представили інформацію про нові телефони LG Optimus L9

LG Optimus L9

Компанія LG оголосила про новий мобільний телефон, який поповнить лінійку бюджетних телефонів Optimus L. Новинка отримала назву Optimus L9.
Відмінною особливістю цього телефону стане додаток Qtranslator – це перекладач текстів, який використовує технологію оптичного розпізнавання символів (Optical Character Recognition (OCR)). Додаток здатний переводити з 44 мов на 64 різних мови. Також в телефоні буде предустановленна екранна клавіатура з можливістю переміщення клавіш користувачами на бажані позиції.

Даних про технічні характеристики майбутнього телефону поки немає, так само як і інформації про зразкову вартість, і дати надходження в продаж. Імовірно LG Optimus L9 буде оснащений двоядерним процесором з частотою 1 ГГц, двома камерами на 5 і 2 мегапікселі відповідно, 1 ГБ оперативної пам’яті і 4 ГБ вбудованої. Дисплей скоріше за все буде мати розмір 4,7 дюймів, виконаний за IPS технології. В якості операційної системи буде використовуватися Android 4.0 або 4.1. Ємність акумулятора буде не менш 2150 мА/год.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *