Нова концепція годинника Tokyo Flash

okyo Flash

Tokyo Flash

Компанія Tokyo Flash Japan всесвітньо відомий виробник оригінальних наручних годинників. Більшість вироблених ними годинників мають футуристичний дизайн взятий з класичних науково-фантастичних фільмів. Для відображення часу використовуються світлодіоди, які розташовані і світяться таким чином, що при першому погляді ніяк не можна здогадатися, що це годинник. Не так давно компанія випустила на ринок нові світлодіодні годинник, дизайн яких розробив американець Алан.

У компанії Tokyo Flash є цікавий погляд на нові концепти годин. Коли з’являється новий концепт годинника, вся інформація в першу чергу публікується про нього на сайті. Користувачі, які відвідують сайт можуть сказати подобається їм цей концепт чи ні. Таким чином, якщо ця розробка набирає потрібної кількості голосів, годинник починає виготовлятися і надходять у продаж і, купуючи їх, ми можемо бути впевнені, що цей годинник схвалили більшість користувачів сайту компанії.

Сам дизайнер Алан каже, що при створенні годинника він хотів, в першу чергу, зробити годинник максимально простими і мінімалістськими. Саме тому форма була обрана квадратна, а циферблат на противагу цьому було зроблено круглим. Також проста квадратна форма поєднується з будь-яким ремінцем. Для цього годинника був обраний широкий шкіряний ремінець з великої текстурою.

Отже, давайте подивимося на циферблат. З годинами компанії Tokyo Flash часто так буває, що на перший погляд циферблат видається не читаються. Але в реальності все виявляється досить просто. Досить уявити, що коли стрілка звичайного годинника проходить над цифрою вона її закриває. Так зроблено і тут. На круглому циферблаті відображені два кільця. Внутрішній синій відображає годинник і кожен сегмент відповідає певній цифрі. Зовнішній білий – 5ти хвилинні інтервали. Щоб дізнатися час потрібно подивитися які сегменти на хвилинному і часовому кільцях не підсвічуються, как-будто стрілка закрила цифру. У центрі циферблата можуть світитися до 4х квадратів, які відповідаю хвилинах додаються до 5ти хвилинному інтервалу і допомагають визначити час з точністю до хвилин.

Цікаві годинник, які до речі, будуть класним подарунком для любителів різних футуристичних годин. Чесно кажучи, мені подобається велика частина продукції компанії. Наявність годин від Tokyo Flash можна порівняти з володінням телефоном компанії Vertu, які є телефонами вищого класу. До речі, мало яка сервісна фірма візьметься за ремонт vertu. Всі вироблені годинник фірми Tokyo мають власний оригінальний дизайн. Здавалося б, котрій годині можна зробити використовуючи звичайні світлодіоди. Але Tokyo Flash кожної своєю продукцією не перестає нас дивувати. Буду сподіватися, що вони не перейдуть на виготовлення “ширвжитку”, а їх продукція і далі буде такою ж незвичайною і фантастичною.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Нова концепція годинника Tokyo Flash
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *