Нова лінійка мережевих накопичувачів NETGEAR ReadyNAS

Мережеві накопичувачі ReadyNAS

Компанія NETGEAR представила чергову лінійку мережевих накопичувачів ReadyNAS, до складу модельного ряду увійшли нові пристрої, які позиціонують для дому та офісу.

Мережевий накопичувач ReadyNAS 100 (RN102xx, RN104xx), позиціонується як модель для будинку, опціонально доступний варіант з двома і чотирма відсіками для жорстких дисків. За обробку потокових даних відповідає процесор Marvell Armada 370 з тактовою частотою 1,2 ГГц і оперативною пам’яттю на 512 МБ.

Серія мережевих накопичувачів ReadyNAS 300 (RN312xx, RN314xx, RN316xx) розрахована на роботу як в невеликому офісі, так і для дому, опціонально доступні версії накопичувачів з двома, чотирма і шістьма відсіками для дисків. За обробку даних відповідає двоядерний процесор Intel Atom з тактовою частотою 2,1 ГГц і оперативною пам’яттю на 2 ГБ. Модель мережевого накопичувача RN316xx оснащена дисплеєм з підтримкою сенсорного управління.

Серія мережевих накопичувачів ReadyNAS 500 (RN516xx) отримала відразу шість відсіків для дисків і позиціонується як універсальне рішення для великих компаній. В якості керуючого елемента використовується двоядерний процесор Intel Core i3-3220 (Ivy Bridge) з тактовою частотою 3,3 ГГц і 4 ГБ оперативної пам’яті. Дана серія також оснащується технологією сенсорного управління даними. Примітно те, що при використанні додаткового модуля EDA500, кількість використовуваних дисків може бути збільшено до 11 штук.

Всі новинки підтримують використання жорстких дисків ємністю до 4ТБ і накопичувачі SSD. За словами розробників, всі NAS мають розширені функції захисту даних, одна з яких, практично необмежена, за часом і кількістю, система миттєвих скріншотів екрану. Можлива тісна інтеграція даних з хмарним сервісом Dropbox. Додаток ReadyNAS Remote від NETGEAR дозволяє отримувати віддалений доступ до файлів з підключеного до мережі пристрою. Всі моделі ReadyNAS працюють під управлінням фірмової операційної системи ReadyNAS OS 6. Нова лінійка з’явиться в продажу вже в квітні, модель мережевого накопичувача в мінімальній конфігурації буде продаватися за 3 200 гривень, а в максимальній – 11 600 гривень.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Нова лінійка мережевих накопичувачів NETGEAR ReadyNAS
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *