Нова лінійка принтерів Ricoh оптимізованих на бізнес

Серія принтерів Ricoh MP

Компанія Ricoh представила відразу 7 повнокольорових, багатофункціональних принтерів, орієнтованих на бізнес. На даний момент відомо про п’ять моделях Ricoh MP C3003SP, MP C3503SP, MP C4503 (A) SP, MP C5503 (A) SP, C6003SP. Всі моделі підтримують новий формат документа SRA3, який останнім часом користується популярністю. Оновлений потужний контролер дозволяє вести швидкісну друк до 60 аркушів за хвилину, при цьому час на прогрів займає 17 секунд.

Час виходу першої копії – 3,1 секунди для чорно-білих відбитків і 4,5 секунди для кольорових, відновлення із сплячого режиму відбувається за все за 6,2 секунди. Щодо швидкості сканування, то тут показники такі: до 100 зображень в хвилину при односторонньому режимі і 180 зображень при двосторонньому. З переваг даної лінійки виробник відзначає можливість друку з стандартного лотка на папері щільністю до 300 г/м2, тиху роботу і практично безшумний сплячий режим. Робота з принтерами здійснюється за допомогою 9-дюймової сенсорної панелі.

Всі МФУ серії обладнані контролером Ricoh GWNX, який дозволив реалізувати нові функції. Наприклад, опція PDF з можливістю пошуку передбачає вбудовування невидимого тексту в відскановані PDF-зображення, що мінімізує час їх подальшого пошуку. Функція копіювання посвідчень особи дозволяє розмістити обидві сторони оригіналів невеликого розміру на одному боці аркуша, а сканування одним натисканням економить час при перекладі документів в електронний формат.

Додатковий кольоровий контролер E-22C дозволяє прискорити процес обробки складних друкованих завдань. E-22C, створений на базі платформи Fiery FS100, оснащений процесором Intel частотою 2,9 ГГц, оперативною пам’яттю об’ємом 2 ГБ і жорстким диском на 500 ГБ. Завдяки цьому контролеру пристрою нової серії ефективні при друку документів з великою кількістю зображень.

Моделі Ricoh MP C3003SP/MP C3503SP/MP C4503 (A) SP/MP C5503 (A) SP/MP C6003SP володіють вбудованим фінішером, який дозволяє застосовувати перфорацію і зшивання, фінішер-брошюровщик двох типів і фінішер-скобозшивач на 1000 і 3000 листів. Для зручного друку банерів передбачена функція автоматичного розподілу зображення на кілька аркушів.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *