Нова лінійка телевізорів Toshiba L1, L4, L6, L7, L9, D1, W1

Toshiba L9

Компанія Toshiba представила нову лінійку широкоформатних телевізорів з високоякісними величезними дисплеями. У число новинок увійшли такі моделі з серії L1, W1 і D1 з HD якістю, кілька бюджетних моделей, а також моделі з Ultra HD форматом. У всіх моделей телевізорів можна виділити загальні риси – мінімальна товщина панелі, стильний дизайн і тонка рамка.

Телевізори з серії L7 оснащені функцією відображення 3D-контента з роздільною здатністю Full HD, завдяки стереоскопічної технології з використанням очок з активними затворами, крім цього, є можливість конвертувати 2D формат в 3D. Серія HD телевізорів отримала в своє розпорядження широкий набір сучасних технологій, які націлені на підвищення якості відображуваного контенту, наприклад, технологія Active Motion & Resolution (AMR) 50, 100 або 200 націлена на підвищення плавності відтворення відео в динамічних сценах. Виробник оснастив всі моделі телевізорів адаптерами бездротового зв’язку Wi-Fi, функціями запису телепрограм і можливістю відтворення контенту від зовнішніх джерел.

Телевізори Toshiba L9 – відносяться вже до другого покоління телевізорів ультрависокої дозволу Ultra HD. До складу цієї серії увійшли моделі з діагоналлю 84-дюйма, 65-дюймів і 58-дюймів. Ці телевізори оснащені багатоядерними процесорами Toshiba CEVOTM 4K, які забезпечують високу якість роботи, більш того, телевізори здатні на льоту конвертувати зображення з низьким дозволом в високе, без втрати якості.

Телевізори серії L4, L6, L7 і L9 отримали підтримку фірмового сервісу Toshiba Cloud TV, що забезпечує користувача повним переліком розважального мультимедійного контенту, починаючи від доступу до соціальних мереж і закінчуючи прогнозом погоди.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *