Нові сервери Dell R740 для підтримки найбільш затребуваних бізнес-рішень

Сервер Dell R740

Сервер Dell R740

Сьогодні ефективна і результативна робота будь-якої компанії або підприємстві багато в чому залежить від наявності високорозвиненої IT-інфраструктури. Йдеться про правильно обраному і встановленому серверному обладнанні. Коли постає питання про придбання такого обладнання, то в першу чергу необхідно визначитися з брендом, обладнання якого планується використовувати.

Уподобання на даному етапі розвитку ринку ІТ-обладнання віддається компанії DELL, яка є безсумнівним лідером в даній сфері. Основним завданням компанії є розробка і створення такого обладнання, яке могло б вирішити будь-які бізнес-завдання і істотно полегшити становище інформаційної сфери підприємства.

Новинкою від компанії DELL сьогодні виступає dell r740. Ця техніка має прекрасні технічні та експлуатаційні характеристики.

Огляд новинки

Описується обладнання було створено спеціально для підтримки найбільш вимогливих і часто використовуваних додатків бізнес-сфери. На сьогоднішній день це одна з найнадійніших і продуктивних рішень. Це вдосконалена платформа для прискорення процесу роботи додатків з ресурсоємними завданнями. Такий потенціал забезпечений за допомогою збалансованої концепції апаратної конфігурації з двухпроцессорной платформою і сучасної СГД, а також високотехнологічних прискорювальних плат. Сервер створений на базі компактного форм-фактора. При цьому компактність сервера не заважає йому:

  • використовувати до шести прискорювачів по потужності в 150 Вт, або ж до трьох прискорювачів по потужності 300 Вт;
  • використовувати готові оптимізовані вузли Ready Node – дозволяє вдосконалити і інтенсифікувати розгортання мережевих структур;
  • використовувати інноваційні процесори для масштабування обчислювального потенціалу зі збільшенням кількості ядер;
  • використовувати конфігурації для збільшення числа користувачів;
  • застосовувати вдосконалені твердотільні накопичувачі і т.д.

Варто відзначити, що сервер є прекрасним інструментом для збільшення швидкості обробки робочих навантажень в умовах активно розвивається динамічною інформаційного середовища. Він має високі можливості апгрейда і масштабування. Це дозволить в будь-який момент перетворити і суттєво модернізувати ІТ-інфраструктуру будь-якої компанії. Так що обов’язково подумайте про покупку саме такої техніки.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *