Новий музичний ресивер Harman Kardon AVR 170

Harman Kardon AVR 170

Harman Kardon AVR 170

100-ватний 5.1-канальний ресивер під назвою AVR 170 представила компанія Harman Kardon, новинка здатна спілкуватися з іншими пристроями через DLNA Certified 1.5 Ethernet або AirPlay.

Нова модель має в своєму розпорядженні шість HDMI-входів, через які можна підключати різні домашні пристрої: DVD, HD TV, Blu Ray або відеоприставку. Ресивер підтримує стандарт DLNA Certified 1.5 Ethernet і технологію AirPlay, яка пропонує доступ до даних, що зберігаються в бібліотеці. За допомогою програми vTuner можна в режимі реального часу слухати радіостанції і отримувати інформацію через інтернет-канали та подкасти.

На передній панелі пристрою розміщений USB роз’єм, що дозволяє підключати і відтворювати аудіофайли форматів MP3 і WMA, а також підключати iOS-пристрої для швидкого доступу до файлів і їх відтворення. Користування програмою iOS Control, дозволить використовувати iPhone, iPad або iPod touch як сенсорний пульт дистанційного керування, такі ж функції доступні і для гаджетів на базі Android.

Вихідна потужність ресивера становить 100 Вт на кожний канал. Вага ресивера AVR 170 становить 5,8 кг, габаритні розміри – 440х165х350мм. Harman Kardon AVR 170 розрахований на електроживлення від 260 вольт. Купівля ресивера обійдеться в 1200 доларів.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *