NVIDIA GeForce GTX Titan оцінили в 999 доларів

NVIDIA GeForce GTX Titan

З’явилися подробиці про нову відеокарту NVIDIA, про яку говорили як про найпотужнішу на даний момент. Йдеться про графічній системі GeForce GTX Titan, яка має дуже потужною структурою і справляється з самими вимогливими додатками.

При загальній довжині 10,5-дюймів, в відеокарті поміщається 2668 ядер CUDA, 6 ГБ відеопам’яті формату DDR ​​5. Загальна продуктивність новинки становить близько 1,3 терафлоп, завдяки використанню технології GPU Boost 2.0, відеокарта може збільшувати показник швидкодії, якщо така необхідність виникає . GPU відеокарти працює на частоті 836 МГц, взаємодії з пам’яттю забезпечується 384-бітної шиною, до речі, сама пам’ять працює на частоті 876 МГц. З інтерфейсів доступні два Dual-Link DVI, один HDMI і один DisplayPort. За харчування відповідає два роз’єми з 6-ю і 8-ю штирями.

За охолодження відеокарти відповідає двослотовий кулер активного типу, показник TDP дорівнює 250 ватам. За словами виробника, нова відеокарта NVIDIA GeForce GTX Titan надійде в продаж на території Росії в березні, будуть доступні версії від Palit, ASUS, Gigabyte і Zotac. Рекомендована вартість новинки складає 999 доларів.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *