NVIDIA GeForce Titan найпотужніша відеокарта на даний момент

Відеокарта NVIDIA GeForce Titan

У мережі з’явилися нові чутки про відеокарту NVIDIA GeForce Titan, згідно з ними, новинка отримає 6 ГБ оперативної пам’яті. Більш того, відомо, що відеокарта вже проходить тестування у партнерів компанії.

Відеокарта GeForce Titan заснована на роботі графічного ядра GK110 (2688 ядер CUDA) мікроархітектури Kepler. 6 ГБ відеопам’яті надійно забезпечують роботу чіпа, CPU і відеопам’ять пов’язані разом 384-розрядної шиною. Показник TDP знаходиться на утраті 235 Вт, що, безсумнівно, є відмінним показником для архітектури Kepler. GeForce Titan є точною копією професійної відеокарти Tesla K20X і, за словами неперевірених джерел, не має ніякого відношення до лінійки NVIDIA GeForce 700 series, вихід якої відкладений кінця цього року.

Як ми раніше згадали, GeForce Titan вже знаходиться на тестуванні у партнерів компанії, і згідно з результатами цієї процедури, новинка продуктивнішим і потужнішим таких моделей як GeForce GTX 680 і GeForce GTX 690. Орієнтовний час появи новинки у продажу призначено на кінець лютого, приблизна вартість відеокарти GeForce Titan складає 899 доларів.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *