NVIDIA представила нову лінійку відеокарт NVIDIA Quadro на базі архітектури Kepler

NVIDIA Quadro

NVIDIA Quadro

Компанія NVIDIA анонсувала нову лінійку графічних прискорювачів NVIDIA Quadro, всі моделі даної серії використовують архітектуру побудови NVIDIA Kepler.

Виробник представив відразу ж кілька моделей відеокарт різного рівня. Серед їх NVIDIA Quadro K4000 потужна професійна відеокарта для класу high-end для ресурсномістких робіт, оснащена 3 ГБ оперативної пам’яті, підтримує роботу з декількома моніторами одночасно і режим стерео в однослотовой конфігурації. NVIDIA Quadro K2000 – відеокарта професійного рівня з 2 ГБ оперативної пам’яті, і підтримкою роботи з декількома моніторами. NVIDIA Quadro K2000D – різновид прискорювача NVIDIA Quadro K2000, в наявність має два двоканальних DVI роз’єми для підключення моніторів ультрависокої дозволу. NVIDIA Quadro K600 – відеочіп початкового рівня, в конфігурації значиться 1 ГБ оперативної пам’яті.

Характеристики нової лінійки включають потоковий мультипроцесорний движок нового покоління (SMX), здатний забезпечити на 50% більшу швидкість при обробці завдань. Застосовані фірмові технології згладжування NVIDIA FXAA і NVIDIA TXAA, які забезпечують високу якість картинки, при цьому зберігаючи повну працездатність для роботи з різними додатками. Усі анонсовані відеокарти підтримують спільну роботу з GPU NVIDIA Tesla K20, це значно підвищує можливості користувачів. За побудову візуалізації відповідає движок GPU NVIDIA Kepler, він підтримує спільну роботу відразу з чотирма моніторами одночасно, причому, можна працювати з кожним монітором окремо, або об’єднати до 16 штук в єдиний екран за допомогою технології NVIDIA Mosaic

Виробник представив інформацію про вартість нових продуктів цієї лінійки: Quadro K4000 обійдеться покупцеві в 18 000 гривень, Quadro K2000 в 8 000 гривень, Quadro K2000D в 17 490 рублів, Quadro K600 в 2 990 гривень. Офіційні поставки нової лінійки відеочіпів NVIDIA Quadro заплановані на квітень.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *