OnePlus укомплектує смартфон 6T відразу 10 Гб ОЗУ

OnePlus 6T

Смартфон OnePlus 6T

Компанія OnePlus планує випустити нову версію свого поточного флагманського смартфона 6T зі збільшеним об’ємом оперативної пам’яті. Модифікація отримає назву McLaren в честь однойменного виробника потужних гіперкарів, але основна його начинка взагалі не зазнає змін.

Злегка форсований OnePlus 6T McLaren отримає рівно 10 Гб оперативної пам’яті, і цього навіть занадто багато – жодне сучасне додаток не потребує в такому обсязі, крім, хіба що, самих неоптимізованих. Вбудованої пам’яті у смартфона буде чимало – 256 гігабайтів, ну вся інша електроніка вам вже знайома.

Це все той же вже майже не флагманський процесор Qualcomm 845, все та ж ОС Android 9 Pie з прошивкою Oxygen OS і все той же AMOLED-дисплей з вирізом під фотокамеру і сканером відбитків пальців всередині. Вартість мобільника на уточнення, а вийде він, швидше за все, вже в цьому році. На першу половину нового року у OnePlus запланований реліз відразу двох апаратів – по-перше, звичайно ж, OnePlus 7 з поліпшеною апаратною частиною і екраном взагалі без рамок, по-друге, такого собі майже флагмана з підтримкою стільникових мереж п’ятого покоління. Всі подробиці про ці новинки поки що недоступні.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *