OnePlus випустила прошивку OxygenOS 9.0.2

OxygenOS 9.0.2

OxygenOS 9.0.2

Не тільки Xiaomi регулярно оновлює свою прошивку MIUI (до слова, 10-ка, обіцяна для Mi Max 2 ще три тижні тому, досі не вийшла). Сьогодні стало відомо про релізі свіжої оболонки OxygenOS 9.0.2 від компанії OnePlus.

Прошивка OxygenOS 9.0.2 – це стабільний апдейт вагою близько 360 Мб – так, це зовсім небагато, але змін в цих мегабайтах більше, ніж целюліту в п’яті точки моделей Plus Size. Зокрема, додали два режими зйомки – Nightscape і Studio Lighting. Так, розвага, але все одно весь світ фотографує на смартфони – продажу фотоапаратів скотилися майже на дно. Далі, з’явилися нові жести управління, доступні для всіх сучасних смартфонів OnePlus, тобто для п’ятої та шостої серій – про третю інформації поки що немає.

Як завжди, були прибрані багато раніше виявлені недоліки і додані нові поки що приховані, плюс інтегровані свіжі листопадові патчі безпеки від Google. Ніяких емодзі та іншого непотрібного стафа, який пропонує в якості оновлень Apple, тут немає і бути не може. OxygenOS 9.0.2 вже поширюється по повітрю, але поки в Китаї – міжнародний реліз очікується з дня на день. Нагадаємо також, що тиждень тому вийшов новий флагман OnePlus 6T – за свої гроші цілком непоганий апарат.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *