Оновлені навушники Astro A40

Astro A40

Astro A40

Astro A40 TR – динамічні навушники відкритого типу, які підтримують багатоканальний звук (аж до 7.1), що вкрай важливо для гравця, якому потрібно не тільки глибоке і детальне звучання, але і гранично точне розуміння того, де знаходиться противник. Діаметр мембрани динаміків – 40 мм.

Перерахуємо тут характеристики гарнітури, які дозволять зрозуміти її звуковий потенціал. Частотний діапазон трохи ширше звичайного: 20-24 000 Гц. Опір – 48 Ом, все стандартно.

Важливо, що вбудований в MixAmp Pro ЦАП вміє впевнено працювати не тільки з вхідним цифровим потоком, але і перетворювати стерео в віртуальний багатоканальний звук. Це стане в нагоді для любителів кінопереглядів на комп’ютері – кінотеатральний ефект забезпечений.

Якість звучання відмінне – навушники справляються з усім спектром частот, не “затискаючи» ні на високих, ні на середніх і забезпечуючи при цьому глибокий бас. В цілому характер звучання швидше крениться в бік низьких частот – це логічно для ігрової моделі, яка повинна в першу чергу «прокачувати» в динамічних сценах. З запасом гучності і потужністю проблем теж ніяких.

Мікрофон цілком звичайний – конденсаторний, з капсулем 6 мм, односпрямований з шумозаглушенням. Цього вистачає, щоб позбутися від зовнішніх шумів і впевнено передавати голос, але якогось надвисокої якості від нього чекати не варто.

З гарнітурою працює додаток Astro Command Center, доступне для ПК і Mac. Воно, по суті, дублює функції MixAmp Pro і призначене в першу чергу для роботи з гарнітурою через вбудовану в комп’ютер звукову плату. Проте в ньому є і деякі унікальні можливості – наприклад, регулювання шумозаглушення в мікрофоні і більш гнучкі налаштування гучності по різних каналах.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *