Panasonic представив сучасний 4k планшет Toughpad FZ-Y1

Планшет Toughpad FZ-Y1

Ще однією новинкою компанії Panasonic став 4К-планшет Toughpad FZ-Y1. Основними перевагами даної моделі можна вважати наявність захищеної поверхні поверх матриці дисплея.

Планшет Toughpad FZ-Y1 створювався під потреби таких галузей як телеіндустрія, мода, охорону здоров’я, мода і засобів ЗМІ. Новий планшет оснащений 20-ти дюймовим сенсорним дисплеєм з роздільною здатністю 4К. В основі роботи Toughpad FZ-Y1 лежить процесор четвертого покоління Intel Core i5-5300U vPro, тактова частота якого складає 2,3 ГГц, за допомогою технології Intel Turbo Boost можна розігнати процесор до частоти 2,9 ГГц. Об’єм оперативної пам’яті складає 8 ГБ. Об’єм внутрішньої пам’яті, доступної для зберігання особистих даних становить 256 ГБ. В якості операційної системи використовується Windows 8.1 Pro Update. Присутній стандартний набір модулів бездротового зв’язку і передачі даних, а саме – Bluetooth, WLAN і Wi-Fi.

У систему інтерфейсів планшета включений роз’єм HDMI 2.0, що дозволяє транслювати високоякісне відео в форматі 4K. Також присутній Mini DisplayPort, USB 3.0 з можливістю зарядки, LAN-порт, слот для карт SD, зчитувач смарт-карт і роз’єм для док-станції.

Вартість планшета Panasonic Toughpad FZ-Y1 в даний час залишається невідомою, оформити попереднє замовлення на дану модель можна буде вже в кінці серпня. Користувачеві буде доступно дві конфігурації: стандартна і розширена.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *