Перші дані про нових смартфонах Sony Xperia E і Xperia E Dual

Sony Xperia E

Sony Xperia E

Схоже, компанія Sony і далі збирається поповнювати лінійку своїх телефонів серії Xperia. У мережі з’явилася інформація про те, що в 2013 році лінійка поповниться двома бюджетними моделями мобільних телефонів, відомі назви цих моделей – Xperia E і Xperia E Dual.

Імовірно, обидва телефони будуть оснащуватися одноядерним процесором Qualcomm Snapdragon MSM7227A з тактовою частотою 1 ГГц, дисплеєм з розміром 3,2 дюйма і дозволом 480×320 пікселів, а також графічним прискорювачем Adreno 200. В смартфонах буде використовуватися версія операційної системи Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Дані про технічні характеристики, швидше за все, зміняться, так як до моменту офіційного представлення телефонів вони морально застаріють, тому має сенс зробити припущення, що начинка телефону буде більш сучасною і конкурентноздатною, незважаючи на бюджетний варіант смартфона. Відмінності телефонів вже в самій назві моделей, перший – Xperia E буде підтримувати роботу з однією сім картою, тоді як другий – E Dual буде працювати відразу з двома. Що стосується ціни і очікуваного часу появи на полицях магазинів. То тут ніякої інформації немає, але можна зробити припущення. Що це відбудеться в другій половині 2013 року, а ціна складе приблизно 200 доларів.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *