Перший в світі мережевий накопичувач даних QNAP TVS-871T підтримує технологію Thunderbolt NAS

QNAP TVS-871T

Мережевий накопичувач TVS-871T

На минулій недавно виставці електроніки Computex 2015 місті Тайбей було представлено чимало цікавих і перспективних новинок, однією з них є новий мережевий накопичувач TVS-871T, представлений компанією QNAP. Цікава особливість QNAP TVS-871T в тому, що самі розробники позиціонують свій продукт як перший в світі Thunderbolt NAS.

З технічної точки зору дана модель може похвалитися гібридною системою підключення, що має одразу трьох типів інтерфейсів – DAS/NAS/iSCSI SAN, завдяки наявності Thunderbolt 2 і Gigabit Ethernet, новинка забезпечує централізований і високошвидкісний обмін файлами між безліччю пристроїв одночасно.

Також підтримується високошвидкісна передача даних і відтворення високоякісного відео в форматі 4K. Опціонально можлива установка мережевого адаптера 10GbE, що дозволить значно підвищити потік переданих даних. Технічні особливості мережевого накопичувача QNAP TVS-871T дозволяють обслуговувати і встановлювати нові або додаткові диски в режимі реального часу без зупинки всієї системи. Як заявлено виробником, новий пристрій дозволяє гнучко підвищувати ємність системи та пропускну здатність всієї станції, включаючи персональні комп’ютери сімейства Macintosh, які досить часто використовуються при професійній обробці графічного контенту і високоякісного відео.

У той же час в тому ж місці був представлений ще один мережевий накопичувач TS-563 з підтримкою AMD-V і 10GbE. Цей пристрій працює під управлінням двоядерного процесора AMD з тактовою частотою 2,0 ГГц. Максимальний обсяг установлюваної оперативної пам’яті становить 16 ГБ. Серед інших цікавинок, мережевий накопичувач QNAP TS-563 може похвалитися підтримкою технології AMD-V, що дозволяє запускати віртуальні машини під різними операційними системами, такими як: Windows, Linux, Android. Також особливий інтерес представляє функція SSD-кешування, що забезпечує прискорення процесу прийому і передачі даних між сервером і клієнтом. Є можливість збільшення ємності мережевого сховища за допомогою модулів UX-x00P.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Перший в світі мережевий накопичувач даних QNAP TVS-871T підтримує технологію Thunderbolt NAS
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *