Philips представила навушники Fidelio M2L з роз’ємом Lightning

Philips Fidelio M2L

Компанія Philips повідомила про випуск навушників з роз’ємом Lightning. Новинка отримала назву Philips Fidelio M2L. Роз’єм Lightning характерний для продуктів компанії Apple, таких як, наприклад, iPhone, iPad і iPod. Однією з цікавих особливістю даної моделі є 24-бітний ЦАП, який призначений для перетворення цифрового сигналу в аналоговий.

У продажу нові Philips Fidelio M2L з’являться в грудні поточного року. Вартість навушників складе 250 євро. Відзначимо, що тиждень тому навушники з комплектним Lightning-кабелем анонсувала японська Sony. Її нові MDR-1ADAC Prestige також поки не дійшли до роздрібного продажу, але їх ціна буде аналогічною Philips Fidelio M2L.

Цікавим моментом в даній історії є те, що сама Apple до цих пір не має власних навушників з коннектором Lightning. І це не дивлячись на недавнє придбання нею великого виробника навушників Beats, який, як передбачалося, першим на ринку і освоїть випуск подібних навушників. Крім того, Philips претендувала на абсолютну першість в цьому заліку, але, судячи з усього, її трохи випередила Sony з моделлю MDR-1ADAC.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *