Планшет Microsoft Surface Go визнали непридатним до ремонту

Планшет Microsoft Surface Go

Планшет Microsoft Surface Go

Всім відомо, що техніка компанії Apple непридатна до ремонту – Яблучна імперія не бажає, щоб її гаджети ремонтували все підряд, і їй вигідніше продавати нові пристрої замість зламаних.
За тим же шляхом йде і Microsoft, новий планшет Surface Go від якої теж визнаний неремонтоздатність. Фахівці порталу iFixit провели розтин Microsoft Surface Go і поставили йому вкрай невисоку оцінку: на їхню фірмовою шкалою ремонтопридатності планшет отримав рівно 1 бал з можливих 10, і то з великою натяжкою. До мінусів комп’ютера віднесли в першу чергу системну плату – вона повністю єдина, і поміняти процесор або оперативну пам’ять не вийде, так як абсолютно всі компоненти намертво упаяні в неї. Втім, це можуть зробити фахівці, але ціна такого ремонту буде висока.

У iFixit відзначили і високу складність демонтажу дисплейного модуля – для цього будуть потрібні присоски і попередній підігрів. Усередині комп’ютера дуже багато клею, навіть надмірно багато, що теж віднесено до недоліків. Один-єдиний бал Microsoft Surface Go заробив лише завдяки довгому шлейфу екрану, що йде до системної плати – при розбиранні пошкодити його практично неможливо.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *