Планшет і моноблок від Sony для windows 8

Sony Vaio Duo 11

Sony Vaio Duo 11

Чергове поповнення пристроїв, що працюють під управлінням операційної системи windows 8, представила компанія Sony. На цей раз це гібридні, планшет Sony Vaio Duo 11 і компактний моноблок Sony Vaio Tap 20.

Перший пристрій – планшет Sony Vaio Duo 11 являє собою щось середнє між планшетом і ультрабуком, він виконаний у вигляді слайдера. Розмір дисплея планшета складає 11.6 дюймів з роздільною здатністю 1080 p, його головна особливість в тому, що при необхідності він може підніматися над клавіатурою. Його вага становить всього 1,29 кг, в комплекті з планшетом є стилус, головна деталь новинки – його процесор Ivy Bridge (Core i3, i5 і i7), розмір оперативної пам’яті складає 4 Гб, місце для зберігання інформації представлено 128 ГБ SSD накопичувачем.
Другий пристрій – Vaio Tap 20 – являє собою моноблок з досить великим 20 дюймовим сенсорним дисплеєм, його роздільна здатність становить 1600900 px., Планшет працює з процесором Intel Core Ivy Bridge (i3, i5 або i7). Розмір оперативної пам’яті складає 8 Гб, місце на жорсткому диску 1 ТБ, планшет підтримує бездротові технології WiFi, Bluetooth. У корпус пристрою вбудований мікрофон, веб-камера і роз’єм USB 3.0. Цікава особливість Vaio Tap 20 в тому, що він має вбудований акумулятор, що дозволяє деякий час працювати автономно.

Поява на прилавках магазинів очікується в кінці цього місяця, разом з релізом нової операційної системи Microsoft windows 8. Очікувана ціна Vaio Tap 20 становить 879 доларів, ціна Vaio Duo 11 складе тисячі дев’яносто дев’ять доларів.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *