Плати Gigabyte на всіх чіпсетах Intel 300-й серії отримали підтримку Coffee Lake Refresh

Coffee Lake Refresh

 Материнські плати Coffee Lake Refresh

Не так давно компанія MSI оголосила про випуск оновлень BIOS для своїх материнських плат на чіпсеті Intel Z370, які наділили їх підтримкою процесорів Core дев’ятого покоління, також відомих під назвою Coffee Lake Refresh. А компанія Gigabyte вирішила не зупинятися тільки на старшому наборі мікросхем системної логіки Intel 300-й серії.
Тайванський виробник представив нові версії BIOS для своїх материнських плат на всіх споживчих чіпсетах Intel 300-й серії, тобто Intel H310, B360, H370 і Z370. Оновлення отримають абсолютно всі 57 плат. Випуском цих нових версій BIOS компанія Gigabyte остаточно підтвердила, що всі чіпсети Intel 300-й серії зможуть працювати з процесорами Coffee Lake Refresh.

Раніше ходили чутки, що цю можливість або отримає тільки старший Intel Z370, або нові процесори і зовсім будуть працювати тільки з новим Intel Z390. Але схоже, інформація з недавньої «дорожньої карти» Intel виявилася вірна. Тепер залишилося з’ясувати, чи немає тут якихось підводних каменів. Наприклад, відсутність підтримки восьмиядерних процесорів на молодших чіпсетах.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *