Портативний 3D принтер UP! 3D Printer Mini

UP! 3D Printer Mini

Компанія PP3DP представила на російському ринку нову модель портативного 3D принтера UP! 3D Printer Mini. За зовнішнім виглядом, новинка повністю схожа зі звичайними принтерами, розробники постаралися звести до мінімуму налаштування 3D друку, що дозволяє користуватися принтером навіть непідготовленому користувачеві. Габаритні розміри пристрою становлять 245×260×350 мм, при цьому робоча область друку составляет120×120×120 мм, то значить, що розмір створюваної моделі не буде перевищувати даних розмірів.

Принтер UP! 3D Printer Mini створює задані форми трохи швидше інших подібних принтерів завдяки спеціальній нагрівальної платформі, результат роботи готовий вже через кілька годин. UP! 3D Printer Mini підключається до комп’ютера через USB інтерфейс, після установки драйверів друку і додаткового ПЗ, принтер готовий до роботи. Користувачеві потрібно завантажити модель в форматі STL в принтер і натиснути кнопку друку.

В якості робочих матеріалів використовуються екологічно безпечні ABS- і PLA-пластик. Новинка вже знаходиться у продажу, його вартість становить 25 900 гривень. Витратні матеріали (пластик ABS) вагою в 0,7 кг можна купити за 1200 гривень.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *