Потужний 5-дисковий NAS-сервер Synology DiskStation DS1513 +

Synology DiskStation DS1513 +

Synology DiskStation DS1513+

Компанія Synology оголосила про швидкий початок продажів нового пятідіскового мережевого сховища даних DiskStation DS1513 +. Новинка відноситься до NAS-серверів з високим запасом надійності і призначається для малого і середнього бізнесу.

Мережевий накопичувач Synology DiskStation DS1513 + оснащується двоядерним процесором з частотою 2,13 ГГц, ємність оперативної пам’яті може варіюватися від двох до чотирьох гігабайт. За даними виробника, під управлінням операційної системи DSM 4.2, сервер здатний передавати дані зі швидкістю до 352 МБ/с і записувати до 211 МБ/с. Конструкція корпусу дозволяє швидко встановлювати диски без використання гвинтів, спеціальні м’які прокладки зменшують вібрацію і шум.

Внутрішньо програмне забезпечення має кілька додатків, які дозволяють використовувати сервер як VPN, Syslog і Mail-сервер; DNS, DHCP, принт, веб-сервера і ін. В наявність кілька мережевих портів з підтримкою технології відмовостійкості, система охолодження представлена ​​як пасивною системою так і активної з декількома резервними вентиляторами. Розробники оснастили DiskStation DS1513 + функцією SHA (Synology High Availability), вона дозволяє в автоматичному режимі передавати інформацію на резервний NAS в разі несправності основного накопичувача.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *