Потужний зовнішній акумулятор Xiaomi external battery pack (10000 mAh) з системою захисту

Xiaomi external battery pack (10000 mAh)

Компанія Xiaomi відома своїми стильними смартфонами, але мало хто знає, що вона розробляє і гаджети для мобільних пристроїв. Одним з таких пристроїв є зовнішній літій-іонний акумулятор Xiaomi external battery pack (10000 mAh).

За словами розробників, Xiaomi external battery pack (10000 mAh) може збільшити час автономної роботи до 3,5 раз у випадку з iPhone 6. Дана модель акумулятора значно перевершує інші подібні пристрої від інших виробників. Однією з фішок Xiaomi external battery pack є надійний захист мікросхеми. Конструкція акумулятора має на увазі наявність 9 захисних шарів, вироблених компанією Texas Instruments. Також тут використовувалися швидкісні USB інтерфейси.

Можливості і функціонал Xiaomi external battery pack

  • Механізм контролю рівня вологості і температури забезпечує безпечне функціонування літій-іонних батарей.
  • OVP схема запобігає пошкодженню пристрою від стрибків напруги.
  • Здійснюючи контроль вихідної напруги, пристрій автоматично вимикається, коли напруга перевищує допустиме значення для захисту пристрою.
  • Автоматичний захист материнської плати і батареї в разі виникнення короткого замикання.
  • Визначення неправильної установки зарядного пристрою і автоматичне припинення зарядки.
  • Для захисту літій-іонних батарей від перезарядки і повної розрядки Mi Power Bank були застосовані японські технології.
  • Кнопка живлення може використовуватися для перезавантаження Mi Power Bank в разі виникнення проблем з функціонуванням.
  • Здійснюючи контроль струму на виході, пристрій автоматично вимикається для захисту пристрою, коли струм перевищує допустиме значення.
  • Вбудовані в батарею захисні РТС мікросхеми для елементів батареї ефективно контролюють рівень температури і струму, попереджаючи наслідки перепадів.

Покращена технологія виробництва акумулятора дозволяє скоротити час зарядки на 21,4% і на 30% збільшити щільність розміщення елементів, що забезпечило використовувати значно меншого розміру корпус. Габаритні розміри становлять 91 x 60.4 x 22 мм, а вага 207 грамів Сам корпус акумулятора виготовлений з анодованого алюмінію. Mi Power Bank автоматично пристосовує зарядний порт до типу підключеного кабелю. Даний акумулятор сумісний з пристроями компанії Mi, Apple, Samsung, HTC, Google і BlackBerry, а також з великою кількістю цифрових відеокамер і ігрових пристроїв.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *