Представлений новий фітнес-браслет Xiaomi Hey+ Band

Xiaomi Hey + Band

Компанія Xiaomi провела анонс нового фітнес-трекера Hey + Band, який є конкурентом браслетів серії Mi Band все від тієї ж Xiaomi. Основною конкурентною перевагою гаджета стала наявність модуля NFC, завдяки якому можна розплачуватися за товари і послуги шляхом прикладання браслета до терміналу.
У плані зовнішності новий Xiaomi Hey + Band нагадує Mi Band другого покоління, і це йому лише в плюс. Його екран заснований на матриці AMOLED і має діагональ 0,95 дюйма при дозволі 240х120 точок. Екран, само собою, кольоровий, і на нього виводяться повідомлення про дзвінки, повідомлення і події в месенджерах, встановлених на смартфоні.

У Xiaomi Hey + Band інтегровані алгоритми Skylark для більш точної роботи всіх фітнес-модулів, серед яких крокомір, лічильник калорій, оптичний пульсометр і інші. Батареї 120 мАг вистачає браслету на 18 днів роботи, а його корпус витримує тиск води на глибині до 50 метрів, так що з ним можна плавати в басейні і приймати душ. Модуль NFC можна використовувати не тільки для оплати, а й для відкриття електронних замків. Вартість нового Xiaomi Hey + Band становить близько $ 34, тоді як Mi Band 3 з NFC оцінений в $ 29. У Xiaomi Hey + Band екран більший і, якщо можна так висловитися, кольорові.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Представлений новий фітнес-браслет Xiaomi Hey+ Band
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *