Продвинутий годинник Lenovo Watch X Plus надійшов у продаж

Lenovo Watch X Plus

Компанія Lenovo почала поширення своїх розумних годин Watch X Plus, виконаних в класичному стилі. Носимий пристрій наділений рядом датчиків, відсутніх в більшості конкурентів – зокрема, у нього є барометр датчик артеріального тиску.
Годинники Lenovo Watch X Plus стоять 58 доларів США, але є також версія Lenovo Watch X за 45 доларів. На користь Plus-версії говорить циферблат з римськими цифрами і перераховані датчики, яких в молодшій модифікації просто немає. Годинники дозволяють вимірювати артеріальний тиск, силу тяжіння, частоту серцебиття і цілий ряд інших параметрів, в тому числі кількість пройдених кілометрів і спалених калорій.

В наявності крокомір і контролери сну і активності, так що це цілком придатний фітнес-трекер, та ще й в дуже стильному виконанні. Lenovo Watch X Plus націлені на світовий ринок переносної електроніки, але основний упор Lenovo робить на Китай, де перша партія годин Watch X минулого місяця була розкуплена за все за 15 секунд. У світовій роздробі нові Lenovo Watch X Plus можна купити в чорному кольорі з класичним ремінцем і в сріблястому виконанні з міланським браслетом.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Продвинутий годинник Lenovo Watch X Plus надійшов у продаж
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *