Професійна геймерская гарнітура Genius Cavimanus відмінними звуковими характеристиками

Genius Cavimanus

Напередодні Новорічних свят на прилавки магазинів потрапила нова геймерська гарнітура Genius Cavimanus – подарунок справжнім фанатам комп’ютерних відеоігор. Новинка розроблена спеціально для тривалого, багатогодинного використання, чудову якість шумоізоляції, чистий багатоканальний звук і зручність у використанні, ось основні переваги нової гарнітури.

Якщо говорити про функціональні можливості навушників, то в першу чергу потрібно розповісти про управління, всі функціональні клавіші виведені на зовнішню частину чашок навушників, на лівій чашці знаходиться коліщатко регулювання гучності і кнопка включення / виключення ефекту вібрації. На правій чашці – мікрофон, який включається автоматично, перебуваючи в розкритому положенні.

Чашки навушників розміщують в своїй порожнини 40-мм неодимові динаміки з підтримкою 7.1 канального звуковою системою, що в поєднанні з функцією вібрації створює чистий звук з ефектом присутності. Для регулювання параметрів звуку, в комплекті з навушниками йде додаткове ПО. Підключення до ПК здійснюється за допомогою USB інтерфейсу, довжина шнура становить 2б5 метра, що дозволить зручно розташуватися біля комп’ютера, шнур покритий опліткою, щоб уникнути пошкоджень і обривів.

Купити навушники Genius Cavimanus можна за 500 грн, як згадувалося, навушники вже знаходяться у продажу.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *