Прорив в комп’ютерних іграх з окулярами віртуальної реальності Oculus Rift

Oculus-Rift

Ветеран ігрової індустрії Джон Кармак, творець найвідомішого шутера Doom, вирішив спробувати себе в іншій галузі – розробці гаджетів для геймерів. Разом з групою інженерів, він розробив окуляри віртуальної реальності Oculus Rift, які вигідно відрізняються від своїх аналогів. Ціна цієї новинки становить 300 доларів, тоді як аналоги коштують 1000 доларів, до того ж технічно вони більш досконалі ніж подібні їм гаджети.

На етапі проекту, за день було зібрано втричі більше грошей, ніж було потрібно. Такі гіганти ігрової індустрії як Гейб Ньюелл (Half-Life), Кліфф Блежінскі (Gears of War) і багато інших миттєво оцінили нову розробку Джона і стали спонсорами його проекту. Основна перевага новинки над конкурентами – один великий дисплей, а не два маленьких як у інших, до того ж поле огляду становить 110 градусів по діагоналі і 90 градусів по вертикалі. До цього вважалося, що 40 градусів це вже добре. Крім цього, час відгуку на команду мінімальне, що є вагомим аргументом. Підключається цей гаджет до комп’ютера через порти DVI, HDMI і USB, повідомляється, що з часом таке підключення замінять на бездротове. Роздільна здатність дисплея хотіли зробити 1280×800, але після такого успішного початку, вирішили встановити роздільну здатність 1920×1080 px. Перша гра, яка буде підтримувати такі окуляри Doom 3 BFG Edition, вони будуть йти в комплекті з грою, такі гіганти гральної індустрії як id, Valve, Bethesda, Epic, Crytek і Unity теж будуть вводити підтримку цього девайса в своїх розробках. Важать окуляри 220 грам.

Перші партії цих чудо очок будуть готові на початку 2013 року, вони дістануться тим, хто пожертвував на розробку понад 300 доларів. Решта компаній зможуть отримати очки віртуально реальності Oculus Rift вже в кінці цього року. Чесно кажучи, вже не терпиться їх випробувати і насолодитися новими відчуттями під час гри.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *