Прототип електровелосипеда з керуванням через смартфон

AudisEbike

Audi Unveiled Electric Concept Bike

Компанія AUDI представить на виставці в Австрії прототип електричного велосипеда нового покоління. Особливість даного прототипу в тому, що на ньому можна їздити по шосе і по горах з однаковою легкістю, а також виконувати різні трюки. Вага велосипеда становить приблизно 11 кілограмів. Компактна рама з низьким центром ваги виконана з полімерів посилених вуглеволокна. Цей же матеріал використаний при виготовленні спиць 26 дюймових коліс. Рух велосипеда забезпечує електромотор потужністю 2,3 кіловата, завдяки чому на заднє колесо велосипеда передається крутний момент силою до 250 ньютон-метрів.

Роботу електромотора підтримує літій-іонний акумулятор, повна зарядка якого здійснюється протягом 2,5 годин. Акумулятор досить просто і швидко замінюється на новий не викликаючи тривалих затримок. Родзинка цього велосипеда в тому, що в ньому застосована електронна система управління здійснюється через смартфон. За допомогою цього гаджета, можна вибрати один з п'яти режимів управління велосипедом.

На даний момент компанія AUDI не розкриває технічні характеристики велосипеда, вони стануть доступні тільки після виставки продукту в Австрії.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Прототип електровелосипеда з керуванням через смартфон
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *